ipdap
IPDAP

Home  |  Produkty  |  Členovia  |  Registrácia  |  Inzercia  |  Kontakt  |  Reklama  | IPDAP GROUP |   

20.04.2016

ŠKODA Superb SportLine na bratislavskom autosalóne

BRATISLAVA 20. apríla (WBN/PR) - ŠKODA predstavila na bratislavskom autosalóne v exkluzívnej slovenskej premiére športovo ladený model ŠKODA Superb SportLine. Cena výbavou nabitej novinky začína od 31 590 €. Výstavnú premiéru absolvoval aj ďalší športový model - Octavia RS s pohonom 4x4. Návštevníkom autosalónu sa predstavili aj modely Fabia Combi a Rapid Space...

viac...
19.04.2016

AUTOSALÓN 2016 Bratislava - fotoreportáž

Bratislava 19. apríla (TASR) - Dve európske a vyše 70 slovenských premiér pripravili pre návštevníkov výrobcovia, díleri a organizátori Autosalónu v bratislavskej Inchebe.

viac...
07.04.2016

Nové nástroje na začisťovanie plastových dielov v automobilovom priemysle

Spoločnosť Techni Trade s. r. o., predný český výrobca a dodávateľ rezných nástrojov a aplikátorov kvapalín pre automobilový priemysel rozširuje svoju ponuku začisťovacích nožov a skalpelov o nové držiaky s označením H1077 a H1075.

viac...
29.03.2016

Tesla neplánuje závod v Európe, rokovania so SR nevyvrátila

BRATISLAVA 25. marca (WebNoviny.sk) - Americká spoločnosť na výrobu elektromobilov a energetických zásobníkov Tesla nemá v súčasnosti žiadne plány postaviť továreň v Európe. Spoločnosť to uviedla pre agentúru SITA. Rokovania s Ministerstvom hospodárstva SR však firma nepoprela, no ani nepotvrdila a k žiadnym ďalším otázkam sa nevyjadrila.

viac...
18.03.2016

Analýza automobilového odvetvia SR 2015

V spolupráci portálov www.ipdap.sk , www.okba.sk a www.finstat.sk sme spracovali novú analýzu slovenského automobilového priemyslu 2015 ktorá sa zameriava na informácie o finalistoch a ich dodávateľoch v rámci SR. Členovia si po prihlásení môžu stiahnuť elektronickú verziu SK.

viac...
25.01.2016

Motocykel 2016

V bratislavskej Inchebe bola od 10. do 13. marca najväčšia koncentrácia motoriek a krásnych žien na Slovensku. Výstava MOTOCYKEL priniesla exkluzívnu prehliadku motoriek najznámejších značiek.

viac...
07.03.2016

Ponuka projektu G2B pre firmy

 

viac...
01.03.2016

ŠKODA VisionS predstavuje budúcnosť značky

BRATISLAVA 1. marca (WBN/PR) - ŠKODA predstavila na tlačovej konferencii na ženevskom autosalóne atraktívnu dizajnovú štúdiu VisionS. V nasledujúcich rokoch bude mladoboleslavská automobilka postupne rozširovať svoju ponuku v segmente SUV. Štúdia ŠKODA VisionS napovedá, ako by mohol vyzerať automobil kategórie SUV značky ŠKODA, ktorý bude väčší ako Yeti a ktor

viac...
18.02.2016

Priemysel čakajú dôležité zmeny

18. februára: Tlačová správa Asociácia priemyselných zväzov

Slovenský priemysel vstupuje do fázy, keď sa bude rozhodovať o jeho budúcej podobe – a o tom, ako sa uplatní v konkurencii. So zodpovednosťou, ktorá vyplýva z pozície kľúčového zamestnávateľa v slovenskej ekonomike s dosahom na tretinu pracovných miest v krajine, predstavili reprezentanti nosných odvetví iniciatívu Inteligentný priemysel. Tá má jednoznačný cieľ – udržať pozíciu slovenských podnikov na priemyselnej mape Európy a v globálnych štruktúrach tak, aby mohli ešte viac, než dosiaľ prispievať k sile a vplyvu v ekonomike a fungovaniu celej spoločnosti.

viac...
17.02.2016

Fico: Investícia do Deltrianu priniesla 50 pracovných miest

Belgická spoločnosť Deltrian dnes v priemyselnom parku v Kežmarku otvorila novú výrobnú halu s 50 novými pracovnými miestami. Pásku slávnostne prestrihol aj predseda vlády SR Robert Fico, ktorý závod navštívil po skončení výjazdového rokovania vlády v Kežmarku.

viac...
25.01.2016

Investícia Jaguaru prinesie do Nitry aj centrum služieb

22. januára 2016 . Investícia automobilky Jaguar Land Rover prinesie pre mestskú časť Nitry Dražovce viaceré novinky. V priemyselnom parku v Dražovciach vznikne centrum služieb, ktorého súčasťou bude aj integrované zdravotné záchranné stredisko, škôlka pre deti zamestnancov so štyrmi triedami, reštaurácia a ďalšie zázemie pre celý priemyselný park. Posilniť sa má aj bezpečnosť v tejto mestskej časti.
viac...
25.01.2016

Škoda Auto predala na Slovensku najviac áut od roku 2010

21. januára 2016. Česká automobilka Škoda Auto predala v minulom roku na Slovensku najviac nových vozidiel od roku 2010, a to 16 566. V porovnaní s rokom 2014, keď automobilka predala vyše 15 tis. automobilov, to predstavuje medziročný rast o 10,25 %. Informoval o tom konateľ spoločnosti Škoda Auto Slovensko Karel Sklenář.

viac...
25.01.2016

Najinovatívnejšími automobilkami sú BMW a Toyota

BRATISLAVA 20. januára 2016 (WBN/PR) - Vedúcimi značkami na poli inovácií v automobilovom priemysle sú podľa prieskumu KPMG Global Automotive Executive Survey 2016 BMW a Toyota. Popredné miesto dosiahli najmä vďaka pokroku v oblasti elektromobility a autonómne riadených vozidiel. Na ďalších priečkach sa umiestnili Honda, Ford a Tesla.

viac...
11.12.2015

Záujemcovia o prácu v Jaguar Land Rover sa môžu registrovať na ISTP

Bratislava 11. decembra (TASR) - Ľudia, ktorí chcú pracovať v novej automobilke Jaguar Land Rover, sa môžu o prácu uchádzať prostredníctvom dotazníka na internete. Pre záujemcov ho pripravilo Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny.

viac...
11.12.2015

Jaguar mieri na Slovensko, jeho príchod spečatili zmluvou

Na Slovensko mieri jedna z historicky najväčších investícií. Pri Nitre postaví svoj závod automobilka Jaguar Land Rover. Predstavitelia výrobcu luxusných vozidiel a slovenskej vlády v piatok oficiálne svojim podpisom pod investičnú zmluvu spečatili príchod britskej automobilky na Slovensko. Tá preinvestuje 1,1 mld. britských libier a vytvorí zo začiatku 2 800 nových pracovných miest.

viac...

AUTOSALÓN 2017 Bratislava

.

viac...

Motocykel 2017

viac...

Reklama

Odborný garant portálu

Vyhľadávanie

 
  rozšírené vyhľadávanie

Prihlásenie

Meno
Heslo
    Strata hesla

Kooperačná burza

VYSKÚŠAJTE

Linky


viac...